BaBaLa TV’ye Üç Sürpriz İsim Katıldı

0

BaBaLa TV beklenmedik bir hamle ile bünyesine üç farklı ismi kattı. Peki kimdir bu isimler? Yeni Sezonda BaBaLa Tv’de kimler olacak? Buyrun bu soruların yanıtlarını inceleyelim.

Youtube’un Yeni Fenomeni Oğuzhan Uğur

 

1.Taha ULUKAYA

Taha Ulukaya
Taha Ulukaya

Youtube’da Film ve Filimler isimli kanalın sahibi olan Taha Ulukaya; uzun süredir bu sektörde. Stand up gösterilerinden tutun, oyunculuğa, yapımcılıktan tutun, eleştirmenliğe. Eleştirilerinde arada sert çıkışlar yapsa da, samimi üslubu ile kendini kısa sürede sevdirmeyi başarabilen bir isim. On parmağında on marifet olan bu ismin, hali hazırda youtube kanalında yaklaşık 400 bin abone varken başka kanala geçmesi bizleri şaşırttı. Anlaşılan o ki Oğuzhan Uğur ile bir gönül bağı oluştu. Kendisine yayın hayatında başarılar diliyoruz.

2.İRFAN DEĞİRMENCİ

İrfan Değirmenci
İrfan Değirmenci

 

Gönüllerimizin atanamayan gazetecisi. Sempatik ve dobra bir isim. Onu tanımayan yoktur sanırım. Ancak yine de tanımayanlar için kısa bir özet geçersek; kendisi Ankara Üniversitesi İletişim bölümü mezunu. Televizyon kariyerine 1996’da iftar programı ile başladığını söylemek ilginç olur sanırım. Devamında ise başarılı yükselişini sürdüren Değirmenci, son olarak referandum hakkında attığı tweet yüzünden Doğan medya grubu tarafından görevinden alındı. Son dönemlerinde siyaset denemelerinde bulunsa da bizlerin onu sevdiği yere, ekranlara geri dönüyor. Tecrübesi ve ilginç kişiliği ile kanala çok şey katabilir. BaBaLa TV bu transfer ile yine bizlerden artı puan aldı.

3.AŞKIM KAPIŞMAK

Aşkım Kapışmak
Aşkım Kapışmak

Eveeet şimdi geldik transferlerin en ilginç olanına. Öncelikle Aşkım KAPIŞMAK kimdir onu inceleyelim. Efendim kendisi insan davranış bilimleri uzmanı ve kitap yazarı. Öncelikle kendisini izleyenler bilir; akıcı Türkçesi ve sizlere kattığı pozitif enerjiden dolayı benimsemeniz uzun sürmüyor. Konuşmasının içeriği de uzun eğitim hayatını destekler nitelikte. Muhtemelen eğitimsel ve eğlence tarzında harmanlanmış bir içerik sunacak bizlere.

Kendisi yeni sezonun en ilgiyle beklediğim isimlerinden olacak. Nasıl bir konsept oluşturulacak bilmiyorum, ancak bizler ekran karşısında Aşkın beyi izlerken epey keyif alacağız.

Ulaş Onur AYDIN

Instagram: @otomatikcilek

Sorun mu var?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here