Başak Karahan ve Şeyda Erdoğan Arasında Botoks Savaşı Devam Ediyor

0

Başak Karahan ve Şeyda Erdoğan arasında başlayan botoks kavgası devam ediyor. İkili arasında sosyal medya üzerinde başlayan botoks kavgası farklı bir boyuta taşındı. İkili isim vermese de artık net bir biçimde karşılıklı laf dalaşına devam ediyor. Kavgada en son sözü Başak Karahan söyledi. “Kaybeden botoks ücretini öder.” Diyen Karahan oldukça iddialıydı.

İkili arasında başlayan tartışma sadece sosyal medya üzerinden gerçekleşti. Daha önceleri yakın arkadaş olan Başak Karahan ve Şeyda Erdoğan ikilisinin neden böyle bir tartışmaya girdiği ise bilinmiyor. Konuya hakim olan bazı fanlar ise ikilinin prim için bu tarz bir polemik ürettiğini düşünüyor. Hali hazırda Enes Batur’dan ayrıldıktan sonra eski popülerliğini kaybeden Başak Karahan için bu tarz konular yeni bir çıkış yolu olabilir. Youtube’da ürettiği videolara Enes Batur fanlarına tarafından kötü yorum atılan ve çok sayıda olumsuz dönüş alan Başak Karahan böyle bir yol seçmiş olabilir.

İkili Prim İçin Mi Botoks Üzerinden Kapışıyor?

Başak Karahan düşen popülerliğini bu tarz girişimler ile yükseltmek istiyor olabilir mi? Evet ancak bunu kesin bir şekilde dile getirmek doğru değil. O yüzden kesinlikle net bir cevap vermek yanlış olacaktır.

Bakalım ikili arasında ne kadar daha bu tarz haberler çıkmaya devam edecek.

Sorun mu var?

-3 points
Upvote Downvote

Total votes: 11

Upvotes: 4

Upvotes percentage: 36.363636%

Downvotes: 7

Downvotes percentage: 63.636364%

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here