Sefa Kındır Bütün Youtuberlara Meydan Okudu

1

Facia üçlü filminde başrol oynayan Sefa Kındır youtuberlar arasında yapılan dövüşler Araba yarışları hakkında bazı önemli açıklamalar yaptı.

Sefa kındır son derece kendinden emin şekilde “ben buradan tüm youtuberlara sesleniyorum yürekli olan varsa her konuda yarışa açığım. Araba yarışı ya da boks hiç fark etmez kimin gücü neye yetiyorsa onunla yarışmaya hazırım. Bugüne kadar sustuğumuz yeter alayınıza hodri meydan” açıklamalarını yaptı. Sefa kındır’ ın bu önemli açıklamalarının ardından gözler diğer youtuberlara çevrildi. Youtuberların neler söyleyeceği ise çok merak ediliyor. Kısa süre önce vizyona giren facia üçlü filmi ile başarılı bir çıkış yakalayan Sefa Kındır ve ekibi ilerleyen dönemlerde Film projelerine devam edecek.

Kısa süre önce özellikle erkek youtuberlar birbirine meydan okumaya başladı. En son ise fatih Yasin reynmen ile dövüşmek istediğini açıklamış ve ona Instagram üzerinden meydan okumuştu. reynmen ile dövüşmek istediğini ve onunla ilgili hiçbir sorun olmadığını söyleyen Fatih Yasin kesinlikle yaptığı hareketleri kıskandım ve onun gibi dövüşmek istiyorum. Film sonrasında bir dövüş hocası ile beraber çalışarak hazırlanabilirim ve reynmen ile boks maçı yapmak istiyorum şeklinde bir açıklama yaptı.

‘Gücünüz Neye Yetiyorsa Ben Varım’

Tüm bunlar yaşanırken bugün çok önemli bir açıklama yapan Sefa Kındır ise adeta tüm youtuberlara seslendi ve onlara meydan okudu.

İstediğiniz her şeye varım diyen Sefa Kındır araba yarışı ya da borsa hiç fark etmez kim ne istiyorsa neye gücü yetiyorsa ben varım bugüne kadar sustum ancak bundan sonra kesinlikle hepinize hodri meydan benimle yapmak istediğiniz ne varsa yapabilirsiniz. Gücünüzün yettiği her şeye varım şeklinde bir açıklama yaptı.

Sorun mu var?

1 point
Upvote Downvote

Total votes: 1

Upvotes: 1

Upvotes percentage: 100.000000%

Downvotes: 0

Downvotes percentage: 0.000000%

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here